Творча команда студії «Країна Сонця» на високому рівні і привабливих умовах проводить цікаві та захоплюючі виїзні майстер-класи для компаній, шкіл, дорослих і для дітей.

Ми допоможемо познайомити ваших гостей в світ творчого самовираження. Майстри нашої студії регулярно проводять цікаві майстер класи для дорослих в Києві і передмісті (Бровари, Вишневе, Бориспіль, Васильків, Ірпінь). Ми беремо участь у заходах будь-якого масштабу і формату від 10 до 1000 чоловік. Це може бути корпоратив, день народження, тімбілдінг, весілля, дівич-вечір, шкільний захід у Києві та його околицях.

Творчі майстер класи в Києві – перлини та родзинки незабутнього свята

Гості отримають неймовірно яскраві емоції відчуваючи себе митцями, декораторами, дизайнерами. Радість від процесу творчості додасть учасникам абсолютно нових якостей і допоможе відкрити в кожному таланти і можливості, про які ви і не мріяли. Ваше свято буде неординарним і незабутнім.

Master-class

Виїзний творчий майстер-клас – це:

  • новинка і свіжа пропозиція для корпоративних заходів і приватних свят;
  • розвага для гостей;
  • незвичайний підхід до організації заходу;
  • маса позитивних емоцій;
  • мінімум Ваших зусиль по організації майданчика.

Наші виїзні майстер-класи діють в двох форматах: розважальному і навчальному.

Розважальний формат – це можливість задіяти максимальну кількість гостей у творчій активності. Програма майстер-класу навмисно полегшена для того, щоб за мінімальний час гості змогли зробити собі приємний сувенір і отримати яскраві емоції від процесу! Мета майстер-класу – розважити гостей творчістю.

Такий формат підходить для будь-яких масових заходів – корпоративних і приватних свят, презентацій, промо-акцій.

Навчальний формат – це повноцінний майстер-клас для невеликої групи з бажаючих осягнути основи одного з видів творчості. Майстер на такому майстер-класі пояснить всі тонкощі процесу, а також приділить максимум уваги кожному учаснику, який зможе протягом двох годин створити справжній шедевр.

Такий формат підходить для майстер-класів для співробітників в компанії, для дітей в школі, для приватних свят.

Обидва формати доступні для будь-якого з наших майстер-класів

Виїзні майстер-класи легко вписуються в програму будь-яких заходів.

Розважальна частина корпоративного або приватного свята. Наші творчі майстер-класи подарують гостям будь-якого заходу яскраві і незабутні враження, захоплять і дозволять реалізувати їх творчий потенціал.

Арт-терапія. Для розкриття творчих здібностей ваших співробітників, знаходження нестандартного підходу до вирішення бізнес завдань ми проводимо творчі заняття в форматі арт-терапії.

Team-building. Ми з повною впевненістю заявляємо, що творчість – об’єднує! Ми проведемо для ваших співробітників ті творчі майстер-класи, які згуртують колективний дух і забезпечать неформальне спілкування колег по роботі.
Заняття для дітей в школах. Діти як ніхто інший люблять займатися творчістю. Ми із задоволенням проведемо будь-майстер-класи, які відкриють дітлахам дивовижний світ творчості!
Заняття для співробітників в офісі. Ми приїжджаємо з усім, що необхідно для проведення будь-якого майстер-класу і проводимо заняття прямо в вашому офісі. Ви можете розмістити корисну інформацію про можливості творчого проведення дозвілля на внутрішніх інформаційних ресурсах вашої компанії, а співробітники можуть самоорганізуватися і замовити проведення цікавих для них майстер-класів самостійно.

Ми молоді, ростемо, розвиваємося і розвиваємо нішу творчих шоу і майстер-класів.

Майстер класи на виїзд
Обновлено: March 19, 2019