“Країна сонця” – студія виїзних майстер-класів для дітей і дорослих в Києві. Більш ніж 200 видів активностей в складі тематичних корпоративних свят, днів народжень проводять майстри студії. Нас із задоволенням запрошують провідні виробничі та торгові компанії, підприємства. Величезну кількість майстер-класів ми охоплюємо завдяки співпраці із топовими івент-агентствами України. Наповнення, проведення заходу враховує максимум побажань і можливостей замовника.

Компанії, які нам довіряють:

компанії, з якими ми проводили виїзні майстер-класи

Творча майстерня на Академмістечку відкрита для всіх, хто любить створювати красу власноруч, та любить отримувати задоволення від творчого процесу.

Професіонали студії в захоплюючих презентаціях та цікавих тімбілдінгах знайомлять на виїзних майстер-класах з популярними напрямками живопису, ебру, гончарства, декупажу, скрапбукінгу, квілінгу, карвінгу. Разом з майстрами “Країни сонця” учасники майстер-класів та пізнавальних шоу розкривають свій креативний потенціал. Результати часто дивують своїх авторів. Багато хто навіть не вірить, що власними руками можна створювати чудові авторські роботи.

Поєднання творчої, розвиваючої, культурної, емоційнох складових дозвілля на колективних заходах, індивідуальних святах, днях народження зроблять вашу подію пам’ятною і незабутньою.

Індивідуальні, виїзні заходи, унікальні шоу допомагають зовсім інакше подивитись на hand-made творчість.

Арт-студія “Країна Сонця” професійно і доступно проводить ексклюзивні, захоплюючі майстер-класи для дорослих і дітей. Ми організовуємо пам’ятні корпоративні заходи у співпраці з провідними івент-компаніями України. Потрібно оформлення майданчика, продумана концепція – сценарій події? Разом ми створимо неповторне свято.

Прорахувати вартість заходу

Виїзні майстер-класи на день народження, корпоратив, тімбілдинг

Всі творчі активності органічно вписуються в сценарій дня народження, корпоративу, тімбілдінга, весілля, дитячого свята. Виїзні майстер-класи у виконанні наших майстрів стануть родзинкою вистави, частиною промо-акції, на виставках на відкритті торгових об’єктів.

Майстер-класи

Свята для дітей

Арт-тімбілдінги

Арт-паблік

Родинне свято

Благодійність

Одруження

Промо акции

Квести

Корпоративні подарунки

Дні нарождения

Школи та дітсадки

Більше 200 видів майстер-класів для всіх напрямків творчості

Майстер-класи для дітей

istock_000031291012small

Майстер-класи на корпоратив

Art-Timbilding

Картонні майстер-класи

19512054_1474374969288191_902221603_n

Створення надзвичайних арт-об'єктів

Живопись
Майстер класи в Києві, виїзні заходи для фірм і компаній, святкування днів народження
Обновлено: March 13, 2019